Участь у III міжнародній студентській науковій конференції «ТЕОРЕТИЧНЕ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ СУЧАСНОЇ НАУКИ»

Готові творити та ефективно навчатись в умовах викликів сучасних реалій!!!

7 жовтня 2022 року відбулася III міжнародна наукова студентська конференція «ТЕОРЕТИЧНЕ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ СУЧАСНОЇ НАУКИ»

Метою проведення конференції є усестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Участь у конференції прийняв і студент ВСП «Фахового коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського»  455 групи Черняков Йосип (науковий керівник Божко Н.В.),  де презентував дослідження на тему «Особливості охорони праці при організації дистанційної роботи», секція «Інформаційні технології та системи».

Вітаємо Йосипа з успішним висвітленням своєї розробки! Бажаємо успішного захисту дипломного проєкту! Не зупиняйся на досягнутому, впевнено крокуй вперед! Успіху та творчого натхнення!