Відкрите заняття з біології і екології на тему: «Основи здорового способу життя»

7 грудня 2022 року викладачем вищої категорії К. М. Санайко проведено відкрите заняття з біології і екології для студентів 215, 225 груп на тему: «Основи здорового способу життя».

Заняття було проведено у формі практичної конференції із залученням спеціалістів різних сфер медицини. У якості спеціалістів виступали студенти другого курсу.

Мета практичного заняття – сформувати у молоді відповідальне ставлення до власного здоров’я, визначити основні принципи здорового способу життя, донести головні правила статевої культури, гігієни, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань. Проаналізовано необхідність занять фізичними навантаженням у зв’язку із онлайн навчанням та загальним погіршенням стану здоров’я у молоді через виникнення гіподинамії.