Захід до Дня Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року). Це події в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.

22 листопада 2022 року викладачами ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» було проведено кураторську годину з нагоди Дня Гідності та Свободи. Викладачі розповіли про історію заснування цього свята, провели хвилину мовчання за загиблими в Революції гідності та у війні, яку розв’язала росія проти нашої держави.

Звершуючи захід, викладачі відзначили переможців у І етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та І етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів фахової передвищої освіти.

Переможці І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

І місце – Шевченко Тетяна, студентка 135 групи;

ІІ місце – Лисенко Катерина, студентка 125 групи.

Переможці І етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

І місце – Родіонов Максим, студент 155 групи;

ІІ місце – Бобейко Вікторія, студентка 115 групи, Шматолоха Вікторія, студентка 125 групи;

ІІІ місце – Кислиця Ірина, 115 група.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у наступних етапах конкурсів!