ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського»-2022 року

Щиро вітаємо наших випускників  із завершенням навчання та отриманням омріяного диплому. Сьогодні знаменна, визначна дата у вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи та впевнено крокуєте у професійне життя!

Звичайно, мріялось вручити Вам дипломи на сцені нашого славетного університету від звуки веселої музики… Та війна внесла свої корективи у плани та мрії, кинула виклик у наше повсякденне життя!  Та не дивлячись на ці складнощі, ми справилися з усіма випробуваннями: успішно закінчили навчання, наші викладачі забезпечили  високий рівень освітніх послуг, батьки працювали і допомагали як Вам, так і нам. Ми достойно приймали випробування з гордо піднятою головою і намагалися ніколи не опускати руки. Зичимо Вам пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав Вам у тривожні хвилини життя стати, у першу чергу, особистістю. Бажаємо усім вступити в омріяні  навчальні заклади та самореалізуватися у житті!  Терпіння , мудрості , оптимізму, віри  у те, що все буде Україна!