Виховна бесіда «Вчимося розпізнавати фейки»

Інформація – нині зброя, тому пошук та аналіз правдивої та якісної інформації вкрай необхідна навичка для наших студентів, особливо в умовах війни. Так, 2 травня 2022 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» з метою формування навичок медіаграмотністі, викладачем в/к, к.е.н. Волошиною-Сідей В.В. було проведено виховну годину для здобувачів освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування (235 група) з метою формування навичок: критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації. Особлива увага була приділена розпізнанню фейкової інформації, так як у віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони і обмеження морально-етичного і соціального планів, тому виникає нагальна необхідність усвідомлювати якість та правдивість інформації. Зі студентами були проведені тестові вправи на розпізнання фейків та надано інформацію з приводу самостійного покращення рівня медіаграмотності.