Відбувся захист курсових робіт студентами 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» з навчальної дисципліни «Банківські операції» в онлайн форматі

04 травня 2022 року відбувся захист курсових робіт здобувачами освіти 335 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування з навчальної дисципліни «Банківські операції» за допомогою технологій дистанційного навчання (із використанням платформи Zoom).

Курсова робота з навчальної дисципліни «Банківські операції» є невід’ємною частиною підготовки фахівців спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Науковий рівень навчальних завдань, грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння студента в процесі захисту обґрунтувати і довести правомірність наведених у роботі тверджень були продемонстровані в процесі захисту курсових робіт.

Комісія у складі заступника директора коледжу, к. п. н. Сахарової О. М., викладача вищої категорії, к. е. н. Волошиної–Сідей В. В. та керівника курсової роботи Подгорної А. О. оцінила рівень сформованості загальних (ключових) та професійних компетенцій, набутих студентами у процесі опанування навчального матеріалу. Відмінне вміння синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем показали студенти Віталія Красноноженко, Валерія Сабодаш, Валентина Гончар та Євангеліна Омельчук.

Бажаємо успіхів в подальшій підготовці до завершення навчання в коледжі!