Скажемо шахрайству – НІ!

29 листопада 2021 року викладачем вищої категорії Волошиною-Сідей Вікторією Вадимівною було організовано та проведено онлайн-захід «Скажемо шахрайству – НІ!!!». Захід відбувся з метою формування у студентів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» уявлення про найрозповсюдженіші схеми фінансового шахрайства та розробки алгоритму дій у разі, коли все ж потрапили на «гачок» шахрая.

Викладач В. В. Волошина-Сідей розповіла про найпопулярніші схеми фінансового шахрайства (скімінг, фішинг, фармінг, смішинг, трепінг, інтернет шахрайство та інші). Особливу увагу було приділено критеріям вибору надійної фінансової установи. Студентки другого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Конохова Любов та Снєгур Анна (235 група) презентували систему «лайфхаків», яка допоможе вберегтися від фінансових махінацій.