Переможці ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови

Нещодавно пройшла ІХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з англійської мови, в якій студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» прийняли участь та отримали дипломи І ступеня – Жепало Роман, студент 115 групи спеціальності 081 «Право», ІІ ступеня – Бундєлєв Станіслав, студент  115 групи спеціальності 081 «Право», Кислиця Ірина, студентка 115 групи спеціальності 081 «Право», ІІІ ступеня – Буберенко Станіслав, студент 255 групи спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», Гаврилюк Олександра, студентка 365 групи спеціальності 113 «Прикладна математика», Зубар Дар’я, студентка  115 групи спеціальності 081 «Право», Трач Владислав, студент 365 групи спеціальності 113 «Прикладна математика», Ямпольська Каріна, студентка 235 групи спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Інтернет-олімпіада проходила дистанційно. Необхідно було лише мати відповідний гаджет чи девайс з доступом до мережі інтернет. На виконання роботи було достатньо 40 хвилин. Доступ до особистого кабінету учасника був цілодобовий. Після завершення роботи над завданнями, учасники побачили кількість отриманих балів, рейтингові результати та списки. Також учасники змогли переглянути правильні відповіді та проаналізувати допущені помилки.

Вітаємо наших переможців та їх викладача – Левицьку Вікторію Сергіївну, викладача І категорії циклової комісії загальноосвітнього та економіко-гуманітарного напряму підготовки та  бажаємо і надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру у свої сили. До нових перемог!