Участь у XII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Професійне становлення майбутнього фахівця в умовах викликів сьогодення: реалії, проблеми, перспективи вирішення».

12 травня 2021 року студенти та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» стали активними учасниками XII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Професійне становлення майбутнього фахівця в умовах викликів сьогодення: реалії, проблеми, перспективи вирішення», організованою та проведеною Миколаївським національним університетом імені В.О.Сухомлинського за сприяння Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Національною академії педагогічних наук України, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Херсонським державним університетом та Рівненським державним гуманітарним університетом.
Участь у конференції взяли більше 150 осіб.
ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА, студентка третього курсу спеціальності «Право» нашого коледжу, під час пленарного засідання представила наукове дослідження «НАРОДНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ ТА ОСНОВНІ ФОРМИ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ», науковий керівник Царенко О.О., к.політ.н., викладач вищої категорії, викладач-методист, директор коледжу.
Студенти третього та четвертого курсів коледжу працювали в сьомій секції конференції «Конституція України: історія, сучасність та перспективи (до 25-річчя прийняття Конституції України) та презентували наступні теми досліджень:
Демченко Катерина – «Розвиток прав людини в історико-правовій та політичній думці України», науковий керівник Царенко О.О., к.політ.н., викладач вищої категорії, викладач-методист, директор коледжу;
Свердлов Кирило – «Історичні аспекти становлення сучасного українського конституціоналізму», науковий керівник Рукінова С.С., викладач першої категорії коледжу;
Гончаров Володимир – «Роль і значення Конституції України у побудові Української незалежної правової держави», науковий керівник Русецька Ю.Л., викладач вищої категорії коледжу;
Юрченко Катерина – «Інститут омбудсмена в механізмі захисту прав свободи: український та зарубіжний досвід», науковий керівник Рукінова С.С., викладач першої категорії коледжу;
Гурова Аліна – «Особливості правового статусу іноземців та осіб без громадянства при забезпеченні принципу рівності прав і свобод громадян в Україні», науковий керівник Русецька Ю.Л., викладач вищої категорії коледжу;
Табакар Анна – «Проблеми конституційно-правового регулювання мовних відносин в Україні», науковий керівник Русецька Ю.Л., викладач вищої категорії коледжу.
Активними учасниками секційного засідання були також і студенти інших ЗВО, зокрема з актуальними та цікавими темами досліджень виступили:
Кравченко Анна, студентка 3 курсу спеціальності «Право» факультету морського права Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова, група 3511 – «Проблеми практичної реалізації норм конституції», науковий керівник Ломакіна О.А., к.ю.н., доцент НУК імені адмірала Макарова;
Тарасенко Олександр, студент 2 курсу спеціальності «Право» факультету морського права Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова, група 2511 – «До питання гарантії права власності в Україні», науковий керівник Ломакіна О.А., к.ю.н., доцент НУК імені адмірала Макарова;
Кривцов Артем, студент 3 курсу спеціальності «Право» юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, група 353 – «Роль інституту помічників-консультантів депутатів місцевих рад у розвитку конституційного та муніципального права на прикладі Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної ради» – науковий керівник Царенко О.О., к.політ.н., викладач вищої категорії, викладач-методист, директор коледжу.
Робота конференції відбулась за змішаною формою, секційне засідання відбувалося на платформі zoom.
Варто відзначити високий рівень конференції, яка вже вкотре стає чудовим майданчиком для професійного становлення майбутніх фахівців та розвитку талановитою, прогресивної та активної молоді України.
Дякуємо всім учасникам за цікаві дослідження! До нових зустрічей!