Міжнародний день веб-майстра

День веб-майстра є неофіційним професійним святом, щороку його відзначають 4 квітня і ця дата з’явилася невипадково. Річ у тому, що у 4 квітня (4.04) закодована помилка 404, вона ж «Not Found», яка з’являється на сторінці сайту, якщо сервер не може знайти дані на запит користувача. Крім цього, в цей день відзначається Міжнародний день інтернету. Перші веб-майстри виконували широкий спектр завдань, пов’язаних з роботою в інтернеті. Однак зараз поняття «веб-майстер» є збірним, оскільки з часом всі ці функції перетворилися в окремі професії. Тому з Днем веб-майстра прийнято вітати веб-дизайнерів, авторів та модераторів сайтів, програмістів, системних адміністраторів, контент-менеджерів, співробітників технічної підтримки сайту.
5 квітня 2021 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського» долучилися до цієї знаменної дати і взяли участь у майстер-класі, який провів викладач АВРАМЕНКО ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ. Учасники заходу були ознайомлені із сучасними технологіями створення сайтів та побачили, як викладач своїм прикладом показав створення сторінок сайту за допомогою фреймворка BOOTSTRAP. Як виявилось, при великому бажанні і мінімальному знанні команд, можна створювати сучасні сторінки без великих зусиль.