МАЙСТЕР КЛАС ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Відповідно до додатково запланованих майстер-класів з підготовки студентів коледжу до успішного складання державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання якості їх знань 2 березня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» викладачем МАРІНОВОЇ ВАЛЕРІЄЮ ВІТАЛІЇВНОЮ було проведено черговий майстер-клас з успішної підготовки до ЗНО з математики. Тема «Рівняння та нерівності» є досить об’ємною, тому сьогоднішній майстер-клас став одним із майстер-класів циклу даної теми. Тож, під час сьогоднішнього онлайн заходу ми розглянули складні речі простою мовою, щоб студенти різних рівнів знань могли успішно виконати завдання ЗНО з математики. Далі буде… До нових зустрічей, друзі!