Орієнтуємось на глибоке залучення технологій та інформатизацію!!!

30-31 грудня 2020 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Наука та майбутнє» при підтримці Європейського центру науки, м. Київ, Україна.
Метою проведення конференції є усестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.
Участь у конференції прийняв і студент четвертого курсу спеціальності КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» ДЕРБЄЄВ ДАНИЛО (науковий керівник БОЖКО НАДІЯ ВАЛЕРІЇВНА, заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист), де презентував дослідження на тему: «Програмно–апаратний комплекс віддаленого управління роботизованою платформою», секція «Технічні науки». Матеріали надруковані у науковому журналі «Альманах науки» № 12 грудень 2020 р. (ISSN 2522-4131)
Вітаємо Данила з успішною презентацією власної розробки та бажаємо успішного захисту дипломного проєкту! Успіхів у всіх починаннях! Не зупиняйся на досягнутому!
Ми готові ефективно навчатись, розвиватись та творити в умовах викликів дистанційної освіти!!!