Літературний діалог про цікавинки з талановитою поетесою АНАСТАСІЄЮ НІКУЛІНОЮ

Дистанційно можна і навчатися, і проводити збори, конференції і, навіть, читати поезію…
18 січня 2021 року студенти та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» стали учасниками літературного онлайн заходу «Читацькі посиденьки з автором», ініційованого Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва. Учасники мали змогу насолодитися літературними перлинами сучасної молодої поетеси Анастасії Нікуліної, яка поділилася з нами своїми творчими інтересами, розповіла про становлення у літературній сфері, дала відповіді на запитання учасників заходу.
Дякуємо за запрошення Алієву Андрію, завідувачу відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва. Завжди раді співпраці! До нових зустрічей!