Майстер-клас “Успішна підготовка до складання ЗНО з історії України

11 грудня 2020 року на онлайн платформі Zoom для студентів Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» Гладенком Віктором Миколайовичем, викладачем історії було проведено черговий майстер-клас «Успішна підготовка до ЗНО з історії України 2021».
Під час заходу увага була зосереджена на головних аспектах підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. З чого необхідно розпочати підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання студентові. Проаналізовано програму ЗНО з історії України, розкрито основні види тестових питань. Зосереджено увагу на тривалості виконання сертифікаційної роботи та важливості слідкувати за часом. Схарактеризовано основні методики виконання тестів, роботи з картами, та історичними документами. Також окреслили особливості проведення ЗНО, визначили найскладніші теми та питання які найчастіше в сертифікаційних роботах. Охарактеризували основні способи запам’ятовування великого обсягу інформації та звернули увагу на важливості самодисципліни у підготовці.
Впевнені, що такого роду заходи є корисними для наших студентів і в подальшому стануть у нагоді!