Участь у ІІ Міжнародній науковій конференції Шубіна Антона

Продуктивний карантин)) Проектуємо, працюємо, розвиваємось, творимо й досліджуємо в сфері технічної галузі!!!
20-21 листопада 2020 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Потенційні шляхи розвитку науки», м. Вінниця, Україна.
Метою проведення конференції є всестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень
Участь у конференції прийняв і студент четвертого курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» ШУБІН АНТОН (науковий керівник – БОЖКО НАДІЯ ВАЛЕРІЇВНА, заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист) де презентував власне дослідження на тему: «Розробка проєкту автоматизації моніторингу та управління парковками» у секції «Технічні науки».
Бажаємо Антону та його наставнику творчого натхнення, нових звершень та успішного захисту дипломного проєкту!