Нагородження студентів “Студент року 2020”

Вітаємо кращих студентів коледжу з нагородженням в загальноуніверситетському конкурсі «СТУДЕНТ РОКУ 2020»!!!
27 листопада 2020 року в Миколаївському національному університету імені В.О.Сухомлинського відбулась онлайн-церемонія нагородження кращих студентів в загальноуніверситетському конкурсі «Студент року 2020» за відповідними номінаціями!
До спільноти кращих студентів Університету конкурсною комісією, яка визначала рейтинг особистого внеску кожного студента-учасника за різними сферами їх діяльності задля блага та розвитку Університету, відібрано і чотирьох студентів Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського».
Вітаємо наших переможців та номінантів в загальноуніверситетському конкурсі « СТУДЕНТ РОКУ 2020» за підсумками 2019-2020 навчального року!!!
Вітаємо наших ПЕРЕМОЖЦІВ в номінаціях:
«КРАШИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ 2020» – перемогу отримала ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА АНДРІЇВНА, студентка третього курсу спеціальності Право;
«КРАЩИЙ СТУДЕНТ-ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ 2020» – перемогу отримав СВЕРДЛОВ КИРИЛО ОЛЕГОВИЧ, студент четвертого курсу спеціальності Право.
Вітаємо наших НОМІНАНТІВ у категоріях:
«КРАЩИЙ СТУДЕНТ-ПАТРІОТ 2020» – СТЕЦЮК ВАЛЕРІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ, студентку третього курсу спеціальності Прикладна математика;
«ЖИВУ УНІВЕРСИТЕТОМ»-«ГОРДІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ» – ЮРЧЕНКО КАТЕРИНУ ВІКТОРІВНУ, студентку третього курсу спеціальності Право.
Пишаємось вами, наші любі студенти!!! Потрапити в номінації загальноуніверситетського конкурсу «СТУДЕНТ РОКУ «2020» та бути відібраними до спільноти КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ – це круто!!!
Не зупиняйтеся на досягненому! Впевнено крокуйте вперед до реалізації всіх ваших задумів та планів!!!