Майстер – клас « Успішне складання ЗНО-2021 з англійської мови»

Майстер-класи, які проводяться викладачами-предметниками у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського», уже стали доброю традицією. Черговий з них, майстер-клас з англійської мови «Успішне складання ЗНО-2021 з англійської мови», відбувся 18 листопада під керівництвом викладача англійської мови Левицької Вікторії Сергіївни.

Під час онлайн заходу було продемонстровано ефективні стратегії прослуховування тексту при підготовці студентів до розділу «Аудіювання» на зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови, навчити знаходити необхідну інформацію у прослуханому; удосконалити вміння логічного викладу думки, вираження своєї власної; розширити філологічний кругозір студентів розвивати розумові, творчі, комунікативні здібності студентів, сприяти їх розвитку, уміння орієнтуватися в потоці різноманітної інформації.

Чекаємо наступних цікавинок від наших креативних викладачів! Далі буде…