Молодіжна громадська організація: особливості реєстрації.

18 листопада 2020 року студенти-правники коледжу взяли участь в онлайн заході, організованому Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою імені О.Гмирьова у рамках роботи Університету правових знань з питання: «Молодіжна громадська організація: особливості реєстрації». Під час заходу, начальниця відділу Миколаївського бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД Заболотькова Анастасія, розкрила питання легалізації й реєстрації молодіжної громадської організації, а також ознайомила студентів з нормативно-правовими актами, що визначають їхні особливості.

Приємно зазначити й те, що Анастасія є випускницею нашого коледжу, яка вже професійно та майстерно здійснює свою практичну діяльність юриста!