Вітання переможцям І етапу конкурса Шевченка

Вітаємо переможців І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

12 листопада у Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського пройшов І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками конкурсу стали студенти різних спеціальностей і курсів коледжу.
Вітаємо переможців!

І місце – Бондаренко Анна, ІІІ курс, 365 група, спеціальність «Прикладна математика»;

ІІ місце – Юрченко Катерина, ІІІ курс, 315 група, спеціальність «Право»;

ІІІ місце – Мужила Валерія, І курс, 115 група, спеціальність «Право».

Пишаємося вами, дівчата! Бажаємо перемоги в наступних етапах конкурсу!

Наша українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

Модератор заходу: Гінкевич О.В., к.пед.н., викладач вищої категорії з української мови та літератури коледжу.