«Світлиця слова у безмежжі часу»

У Фаховому коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського триває тиждень української мови. 11 листопада відбувся мовний захід «Світлиця слова у безмежжі часу». Ідея спрямована на популяризацію української мовно-поетичної спадщини як повноцінної частини європейської культурної спадщини, а відтак, формування у молоді поваги до української мови.

Студенти продемонстрували чудові презентації, створивши атмосферу минулого, часів становлення української мови, часів життя і творчості Нестора Літописця; спробували себе у ролі «редактора» часто вживаних словосполучень; показали знання українських прислів’їв та приказок.

Тиждень мови продовжується. І вже завтра, 12 листопада о 15:00, проходитиме І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка, а 13 листопада о 15:00 І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурси проходитимуть в онлайн режимі.

Будьте активними та творчими! Долучайтеся до заходів! Запрошуємо всіх бажаючих!