Дистанційно-науково! Прокачати свої знання та компетенції можливо і дистанційно!!!

6 листопада 2020 року відбулася Міжнародна студентська наукова конференція «Актуальні питання та перспективи проведення наукових досліджень» в місті Вінниці, Україна.

Участь у конференції прийняв і студент четвертого курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського 455 групи САЄНКО ОЛЕКСАНДР (науковий керівник – БОЖКО НАДІЯ ВАЛЕРІЇВНА, заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист) де презентував дослідження на тему «Проєкт моделі безконтактного контролю температури при RFID-доступі співробітників з відправкою даних в хмару», яке у секції «Технічні науки».

Вітаємо Олександра та його наукового керівника з успішною апробацією розділу дипломного проєкту! Бажаємо творчого натхнення та успіху в досягнені поставленої мети!

* Участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Актуальні питання та перспективи проведення наукових досліджень» приймали дистанційно.