Всесвітній день комп’ютерної графіки

Третього грудня кожного року відзначається всесвітній день комп’ютерної графіки. Вперше цей день був запропонований в якості святкового компанією Alias 11 в 1998 році. Вибір дати був зроблений за дуже простим мотивами: під комп’ютерною графікою ініціатори мали на увазі насамперед 3D-графіку, а 3December чудовим чином підходить адже це єдиний день в році, що починається з поєднання «3D».
Студенти Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського не залишились осторонь цього міжнародного свята. В рамках тижня циклової комісії технічного напряму підготовки пройшла виставка «Комп’ютерні моделі в нашому житті». На виставці були представлені роботи студентів спеціальності «Право» виконані технікою PaperCraft. Студенти мали змогу продемонструвати свою творчу уяву та уміння створювати 3D моделі з папіру.