Ми проти насильства

З 25 листопада 2019 року в Україні розпочалася щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблеми, про яку часто мовчать – насильство. Щодня мільйони людей в усьому світі потерпають від різних форм та проявів насильства: фізичного, сексуального, психологічного та економічного. Дуже важливо знати правові основи запобігання різним проявам насильства, знати, що кожна людина є захищеною у нашій державі.
Студенти Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського не залишились осторонь цієї акції. 5 грудня 2019 року в соціальних мережах проходила фото виставка серед студентів спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія та 113 Прикладна математика «Ми проти насильства».