Екскурсія до Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

7 листопада 2019 року на базі Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було проведено ознайомчу екскурсію зі студентами спеціальностей «Прикладна математика» та «Комп’ютерна інженерія» та викладачами циклової комісії технічного напряму підготовки Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Мета проведення: профілактика та недопущення правопорушень серед молоді, ознайомлення з практичною діяльністю судових експертів України та особливостями використання новітнього програмного забезпечення та сучасних комп’ютерних технологій для проведення судових досліджень та комп’ютерно-технічних експертиз.

В цілому проведений захід справив позитивне враження на відвідувачів. Кожен з присутніх мав змогу поспілкуватись із спеціалістами та отримати відповіді на поставлені питання, а їх було безліч.

Сповнені захоплення студенти висловили слова вдячності працівникам центру за цікаво проведену екскурсію та отримані враження.

Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість студентів в освоєнні своєї спеціальності.