Інтерактивний форум «Мова як чинник відродження нації»

21 лютого 2019 року у Коледжі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського до Міжнародного дня рідної мови відбувся інтерактивний форум «Мова як чинник відродження нації». У засіданні взяли участь студенти І і ІІІ курсів спеціальностей «Право» й «Прикладна математика».

У своїх доповідях студенти висвітлювали такі актуальні питання: історія розвитку української мови, лінгвоцид української мови, мовна політика в Україні, суржик – проблема сучасної української мови, сучасна мовна ситуація в Україні, мовно-літературні скарби України в сучасній нумізматиці тощо.

Студенти отримали нові знання, цінний досвід та сертифікати учасників мовного форуму.

Наприкінці заходу було прийнято проект рішення: любити й плекати рідну українську мову, пишатися нею й послуговуватися у повсякденному житті, не з примусу, а з любові до України, українців та тих, хто ціною власного життя відстоює право жити в незалежній державі.