Загальнокураторська година тему: «Молодь проти расизму»

27 грудня 2018 року о 13.20 в 321 аудиторії у Коледжі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулася загальнокураторська година для студентів 155, 165, 315, 365, 455 груп на тему: «Молодь проти расизму». Метою заходу є виховання шанобливого ставлення у молоді до культурних традицій різних народів, сприяння активній протидії виявам ксенофобії та расової дискримінації, а також створення кращого, безпечного й більш толерантного майбутнього. Студенти обговорювали можливі шляхи вирішення проблем міжнаціональної нетерпимості у суспільстві, а також переглянули документальний фільм «Расизм. Історія виникнення».
В аудиторії панувала атмосфера щирого спілкування, обміну думками та дискусії. Усі присутні дійшли висновку, що расизм, ксенофобія, етнічна дискримінація – це реальна небезпека розвитку людства і тільки ведення активного діалогу між представниками різних народів є необхідним для того, щоб культурне розмаїття стало джерелом і чинником об’єднання та духовного збагачення суспільства