Оглядова екскурсія в Державний архів Миколаївської області

14 грудня 2018 р. в Державному архіві Миколаївської області було проведено оглядову екскурсію для студентів 315 групи спеціальності «Право» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, до якого вони завітали разом з викладачем вищої категорії, к.і.н. Хомутовською Іриною Іванівною.

Під час екскурсії заступник начальника відділу інформації та використання документів Державного архіву Миколаївської області, Серединський Олександр Валентинович, ознайомив студентів з історією архіву, основними напрямками його діяльності та складом архівних документів, зокрема із фондами культурно-освітніх установ та організацій мистецтва. З метою поглибленого вивчення архівної справи відбулось відвідування студентами архівосховища, під час якого Олександр Валентинович розповів молоді про особливості реставрації документів та умови їх зберігання.

Дякуємо за надану можливість доторкнутись до спадщини сивої давнини та відчути дух минулого.