Урочиста вчена рада з нагоди 105-ї річниці від дня заснування університету, 100-ї річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського та Дня працівника освіти

28 вересня 2018 року викладачі, студенти та співробітники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відзначили потрійне свято: 105-у річницю від дня заснування університету, 100-у річницю від дня народження великого педагога-реформатора Василя Олександровича Сухомлинського та День працівника освіти, що традиційно вся Україна святкує в першу неділю жовтня. Серед запланованих урочистостей – святкова вчена рада університету. До складу президії увійшли ректор університету Валерій Дмитрович Будак, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Олександрівна Удовиченко та Миколаївський міський голова Олександр Федорович Сенкевич. «Найбільше багатство університету – його студенти, викладачі та співробітники, які кожного дня старанними зусиллями примножують потужний потенціал рідної «альма-матер», – підкреслив ректор Валерій Дмитрович. «Ваша робота неймовірно відповідальна та важка, адже ви працюєте з найскладнішим ресурсом – з людським мозком. Тому, бажаю вам міцного здоров’я, міцних нервів, вневнений, що наша країна приречена на успіх, якщо кожен з нас робитеме свою роботу на совість», – зазначив Олександр Федорович. До теплих привітань приєдналася й директор департаменту освіти і науки Олена Удовиченко, побажавши освітянам міцного здоров’я, наснаги та вагомих здобутків на професійній ниві. Члени президії нагородили почесними грамотами та відзнаками кращих викладачів і студентів та співробітників університету. Після завершення урочистого засідання вченої ради для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участі вихованців творчого центру «Естетика».