Наше майбутнє в надійних руках: крок у професію разом із Kharkiv IT Cluster!

Студенти нашого коледжу продовжують активно брати участь у заходах, що сприяють їхньому професійному розвитку. Цього разу представники груп 455 та 355 спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» разом із викладачами Божко Н.В. та Синявін О.М. взяли участь в онлайн воркшопі, організованому Kharkiv IT Cluster у межах проєкту Open IT. Тема заходу: «Кар’єра та можливості в ІТ: чи замінить ШІ ІТ-фахівців». Воркшоп відбувся 2 жовтня 2024 року на платформі Zoom і зібрав студентів технічних спеціальностей із різних закладів.

Під час заходу спікер Ігор Павленко, Head of Operational Excellence компанії AltexSoft, поділився цінними знаннями про те, як штучний інтелект уже змінює ІТ-сферу, що чекає на ринок праці в найближчі роки та які навички будуть затребувані в майбутньому. Особливо цікаво було почути прогнози щодо того, чи зможе ШІ повністю замінити програмістів. Студенти не лише слухали, але й активно брали участь у дискусії, ставили питання та ділилися своїми думками про вплив ШІ на майбутнє професій.

Хочемо відзначити високу зацікавленість та відповідальність наших студентів під час воркшопу. Особливу подяку висловлюємо викладачу Божко Н.В., яка допомагає нашим студентам не лише здобувати теоретичні знання, але й активно сприяє їхньому залученню до подібних заходів, що формують необхідні навички для успішної кар’єри в ІТ.

Такі ініціативи є важливими для професійного зростання молодих спеціалістів, і наші студенти ще раз продемонстрували свою готовність до викликів майбутнього. Вітаємо всіх учасників із активною позицією та прагненням розвиватися в динамічному світі ІТ!