Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія за ініціативи Секретаріату з питань фінансів дітей та молоді, організована Міжнародною мережею фінансової освіти. Активно підтримується міжнародними фінансовими установами, такими як Всесвітній банк та Міжнародний валютний фонд.
Починаючи з 2012 року, Global Money Week охопив понад 60 мільйонів дітей та молоді з 176 країн світу, що робить його найбільшою глобальною фінансовою освітньою кампанією у світі.
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.
Наш коледж також святкуватиме Global Money Week, постійне гасло якого —”Навчайся! Накопичуй! Заробляй!”.
Оголошуємо про проведення конкурсу постерів (малюнків) на тему: “Фінанси плануй – успішне майбутнє будуй!”, спрямованого на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.
Слідкуйте за новинками!

GMWJAUkraine2024,#GMWUkraine2024,#ProtectYourMoney,#SecureYourFuture #GMW2024