Переможці XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови від проєкту «На Урок»

У лютому 2024 року студенти І  курсів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» долучились до участі у XХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. На учасників чекали захопливі інтерактивні завдання.

Олімпіади «На урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх. Кожний учасник олімпіади отримав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та проявити власні здібності.

За підсумками, студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» посіли І-ІІІ місця та отримали дипломи І- ІІІ ступеня:

Лук’янчук Катерина -студентка 155 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія – диплом І ступеня;

Приймак Дарина, студентка 135 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справ та фондовий ринок- диплом ІІ ступеня.

Студенти, нагороджені дипломами ІІІ ступеня:

Коробкова Олена, студентка 115 групи спеціальності 081 Право;

Кравченко Єгор, студент 155 групи, спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія;

Ходак Володимир , студент 155 групи, спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія;

Горобець Альона , студентка 125 групи спеціальності 231 Соціальна робота.