Вітаємо наших переможців конкурсу «Пика шахрая»!

З радістю повідомляємо, що наша студентська команда посіла призове

1 місце у конкурсі «Пика шахрая»!

Конкурстривав з 2 жовтня до 17 листопада 2023 року в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Команда у складі Ігоря ПОЛІЩУКА (студента 115 групи спеціальності  081 Право), Анастасії ПЯТАЧЕНКО (студентки 115 групи спеціальності  081 Право), Олександри ШАПОВАЛ (студентки 125 групи спеціальності 231 Соціальна робота) на чолі з педагогом-ментором Вікторією ЛЕВИЦЬКОЮ перетворили гарбуз на страшну пику шахрая у стилі Хелловіну та створили креативний відеоролик, розповідаючи в ньому про шахраїв та їхню діяльність.

Загалом на конкурс було подано 323 відеоролики, над створенням яких працювали 1 945 учасників.

Наша команда отримала цікаві нагороди: сертифікат на купівлю книг з фінансової грамотності та підприємництва, настільних ігор на суму 4 000 грн; ментор, яка очолювала команду-переможця, – брендовану сувенірну продукцію.