Онлайн-заняття з елементами тренінгу «ПротиДІЙ торгівлі людьми»

16.10.2023 року кураторами перших курсів Левицькою В.С. та Санайко К.М. було проведено   онлайн заняття з елементами тренінгу «ПротиДІЙ торгівлі людьми». Метою заняття було підвищення рівня знань щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян за кордоном, міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми, ознайомити студентів із сучасною проблемою торгівлі людьми;  формувати знання про види, причини й наслідки торгівлі людьми; формувати негативне ставлення до подібного роду діяльності; розвивати вміння розпізнавати підозрілі пропозиції щодо працевлаштування.

Під час тренінгу  студенти знайшли відповіді  на наступні  питання:

– актуальні дані по торгівлі українцями;

– безпечне працевлаштування;

– туристична подорож за кордон;

– торгівля людьми. Міф чи реальність?

– поточні загрози, пов’язані з торгівлею людьми;

– що робити, якщо потрапив у біду.

Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти тощо.

Що ж робити людям, які стали жертвами трудової експлуатації?

Перш за все, закликаємо потерпілих або людей, яким загрожує небезпека, звертатися на урядову «гарячу» лінію з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47.

Також допомогу завжди можна отримати за наступними номерами:

• 0 800 500 202 / 102  «гаряча лінія» Національної поліції України
  • 0 800 213 103 контакт-центр системи безоплатної правової допомоги