Участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів»

КАТЕРИНА ДЕМЧЕНКО, студентка третього курсу спеціальності «Право» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» взяла участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів», що була організована та проведена юридичним факультетом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Мета конференції – дослідження та обговорення актуальних проблем:
– верховенство права як основа системи європейських цінностей та правопорядку;
– міжнародні та внутрішньодержавні механізми забезпечення верховенства права в умовах сучасних викликів та загроз;
– актуальні проблеми впровадження міжнародних стандартів захисту прав людини;
– дотримання принципу верховенства права у діяльності правоохоронних та судових органів в умовах технологічних й соціальних викликів сьогодення;
– проблеми правового регулювання цивільно-правових відносин в умовах COVID-19;
– філософські та культурно-історичні аспекти становлення принципу верховенства права.
До науково-практичного заходу долучилися близько 156 учасників, серед яких, серед яких представники Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Всесвітнього юридичного альянсу, Міжнародного парламенту співробітництва, безпеки та миру, Міжнародного арбітражного суду, Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Національної школи суддів України, Запорізької обласної організації Союзу юристів України, Асоціації українських правників, Адвокатського об’єднання «Ассирія», Міжнародного Комітету Червоного Хреста, ОБСЄ, Міжнародної тренінгової асоціації, юридичної клініки «Істина» ДДУВС, Навчально-наукової лабораторії дослідження проблем правового статуту внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності.
Участь у конференції взяли також представники вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти: Каунаського університету імені Вітаутаса Великого (Литва), Грузинського технічного університету (Грузія), Університету в Афінах (Греція), Університету Вісконсіна Грін-Бей (США), Університету Пондічері (Індія), Західноказахстанського державного університету (Казахстан), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Дніпропетровського аграрно-економічного університету, Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського», Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Університету митної справи та фінансів, Міжрегіональної академії управління персоналом, Національної академії внутрішніх справ, Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Національного університету цивільного захисту України.
Катерина Демченко працювала у напрямку ФІЛОСОФСЬКІ ТА КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ СТАНОВЛЕННЯ ПРИНЦИПУ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА та виступила з доповіддю «ВИТОКИ ІДЕЇ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА В ІСТОРИКО-ПРАВОВІЙ ТА ФІЛОСОФСЬКІЙ ДУМЦІ УКРАЇНИ ІХ-ХVІІ ст.»
Науковий керівник: Царенко О.О., кандидат політичних наук, директорка ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського».
Пишаємось твоїми здобутками, Катю! Адже саме ти продемонструвала такій поважній, високопрофесійній спільності наукові здобутки нашого Фахового коледжу! Бажаємо творчого натхнення, оптимізму та нових звершень!