«Футбол – король спорту»

17 березня 2021 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського», під керівництвом викладача Ніколаєва Костянтина Георгійовича, презентували творчий проєкт з фізичної культури на тему: «Футбол – король спорту». Його метою було пуляризувати футбол серед студентів, виховувати відчуття патріотизму у студентської молоді. Доповідачами виступили Юрік Гліб, студент другого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (255 група) з питання: «Історія розвитку футболу в Україні»; Холоднюк Максим, студент першого курсу спеціальності «Прикладна математика» (165 група) з доповіддю на тему: «Історія чемпіонатів України»; Прокопович Сергій, студент першого курсу спеціальності «Прикладна математика» (165 група) з доповіддю: «Динамо-Київ – одна з найкращих команд кінця ХХ століття»; Корольов Дмитро, студент другого курсу спеціальності «Прикладна математика» (265 група) з доповіддю: «Кращі футболісти України».
Під час заходу панувала невимушена активна і динамічна атмосфера. Вражає обізнаність студентів у сфері футболу. Серед нас справжні спортсмени!