Знай свої права! Працюємо з професіоналами!

10 березня 2021 року Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг #Знайсвоїправа провів семінар для студентів Відокремленого структурного відокремленого «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського».
Під час заходу було обговорено мету кампанії щодо покращення обізнаності громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами, куди звертатися у випадку їх порушення, наведені приклади реагування Секретаріату Уповноваженого на звернення громадян щодо неправомірної обробки їхніх персональних даних Акціонерним товариством «Альфа-Банк» та Акціонерним товариством комерційний банк «ПриватБанк», як не допустити неправомірного поширення своїх персональних даний, а якщо це сталося, ефективно захистити свої права на захист персональних даних.
Вадим Жепало наголосив на тому, що у разі відмови у задоволенні письмових вимог громадян до фінансової установи та продовження порушень прав людини, потрібно звернутись до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини через онлайн-приймальню/або на поштову адресу. Також учасники заходу поінформовані про роботу спеціальної веб-сторінки (лендингу) з інформаційними матеріалами «Знай свої права».