Цікаві зустрічі продовжуються…Анна Софіна

16 лютого 2021 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» відвідали на платформі Zoom зустріч з письменницею АННОЮ СОФІНОЮ, володаркою спеціальної відзнаки від літопису «Час і події» міста Чикаго конкурсу «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей». Захід було організовано Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва в межах циклу літературних вечорів «Народжене в Прибужжі слово».
Авторка розповіла про історію написання рукопису, про створення обкладинки, про творчі плани, про ілюстрації.
Кілька екземплярів книги знаходяться у бібліотеці з власним автографом письменниці.
Цікаво слухати, як створюються бестселери і одразу прокидається бажання прочитати книгу. Безмежно раді зустрічі та знайомству з автором і книгою! До нових зустрічей, друзі!