3Dень – Всесвітній день комп’ютерної графіки

3 грудня – Всесвітній день комп’ютерної графіки або День 3D. Це свято виникло у 1998 році за задумом американської компанії Alias. Святкування забарвлені презентаціями найбільш яскравих творчих проектів в області 3D та графіки. Студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Прикладна математика» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського», під керівництвом викладача Авраменка Олексія Івановича, долучилися до цього свята і вже вкотре відчули себе справжніми дизайнерами. Взяли участь у конкурсі на створення найкращого дизайну рекламного флаєра, присвяченого тижню знижок в інтернет магазинах (BLACK FRIDAY та CYBER MONDAY).
Шляхом відкритого голосування серед учасників заходу було визначено, що найкращий дизайн створили студенти ТРЕТЬОГО курсу – БОНДАРЕНКО АННА та САЄНКО ДМИТРО!!!
Вітаємо наших дизайнерів і бажаємо натхнення та творчого успіху в майбутніх проєктах! Так тримати! Пишаємось вами!!!