Батьківські збори онлайн. Ми завжди поруч.

Вже традиційними стали для нашого коледжу батьківські зборів онлайн. От і наразі, в період переходу коледжу на дистанційне навчання, були проведені чергові батьківські збори за участю адміністрації закладу, кураторів академічних груп, викладачів-предметників та представників студентського самоврядування коледжу. Ця форма до вподоби батькам, адже, завдяки технічним засобам, вони можуть спілкуватися з куратором і викладачами досить часто. Онлайн батьківські збори проходять у відкритому форматі, кожен викладач може поспілкуватися з батьками того чи іншого студента, і навпаки, батьки мають змогу поцікавитися станом навчання свого сина чи доньки у певного викладача чи навіть директора. Таким чином, відбувається контроль за якістю навчання і виховання неповнолітніх студентів.