Спортивно-дистанційно! Ми за здоровий спосіб життя!

Студенти Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського не лише розумні та креативні, а ще й спортивні! На черговій онлайн-зустрічі, організованій викладачем фізичної культури Ніколаєвим Костянтином Георгійовичем, який особистим прикладом демонструє студентству активне спортивне життя, займаючись тенісом відбувся спортивний калейдоскоп «Спортивно-дистанційно! Ми за здоровий спосіб життя!» до якого активно долучилися студенти коледжу, які з великим задоволенням демонстрували свої спортивні захоплення та досягнення, а також презентували різні види спорту, якими вони займаються.

Пишаємось нашими всебічно розвиненими, сильними і рішучими студентами!!! Бажаємо перемоги!!!

* Захід відбувся на платформі Zoom.us