Екскурсія до Національного дендрологічно парку «Софіївка» в м. Умань. Прогулянка античним світом зачаровує…

13 жовтня 2020 року викладач математики Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Марінова Валерія Віталіївна разом з активними студентами академічних груп третього курсу спеціальностей «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика» (355 та 365 групи) вчергове побували на екскурсії в Національному дендрологічному парку «Софіївка» в м. Умані. Осінній парк зачаровує своєю красою. І погода по-осінньому привітно зустріла наших туристів. Уманська Софіївка – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове.

Зайшовши в Софіївський парк, що простягнувся на 179,2 гектари, можна зустріти безліч статуй давньогрецьких богів, мислителів та героїв (Сократ, Аристотель, Еврипід, Гомер, Паріс, Орфей та багато інших). Є тут і амфітеатр, і Єлисейські поля, і головна прикраса – фонтан Змія, що встановлений посередині Нижнього озера. З широко розкритої пащі хижої рептилії піднімається стовп води висотою майже 20 метрів! Це справді неймовірне видовище, позмагатися з яким під силу ще одному природному чуду парку – великому водоспаду, що розташований на висоті 18 метрів над землею, і стікає в мальовниче спокійне озеро, в якому можна зустріти білих лебедів.

Такі неймовірні подорожі залишаються у пам’яті та серцях на довгі літа!!!

* Захід відбувся з дотриманням протиепідемічних правил відповідно до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.