Посвята в першокурсники «Успішний старт!»

28 вересня 2020 року в актовій залі університету відбулась посвята першокурсників для студентів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Адміністрація, викладачі та куратори груп привітали першокурсників зі вступом до коледжу, успішним приєднанням до родини коледжу, початком навчального року та нового цікавого етапу в їхньому житті. Вони побажали студентам бути активними й старанними, мати добру вдачу, слідувати своїм цілям і реалізувати себе у житті. Для першокурсників було підготоване грандіозне свято « Успішний старт» за участі творчого центру «Естетика» та колективу циганського танцю «Терне Рома».

Ще раз вітаємо молодь зі вступом до нашого колективу!

* Захід відбувся з дотриманням протиепідемічних правил відповідно до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.