Феномен жіночого політичного лідерства в Україні

10 березня 2020 року студенти-правники Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського взяли участь у дискусійній трибуні на тему: «Феномен жіночого політичного лідерства в Україні», що відбувся на базі Миколаївської обласної універсальної бібліотеки імені О. Гмирьова.

На засіданні слухали доповіді начальника відділу по роботі з сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Дмитрієвої Зої Гарольдівни, радниці голови Миколаївської облдержадміністрації з питань забезпечення рівності жінок і чоловіків у Миколаївській області Ярошенко Віри Миколаївни, завідувачки психологічної консультації центру медико-психолого-педагогічної служби МНУ імені В.О.Сухомлинського Гулькової Дар’ї Сергіївни.

Студенти підкреслили для себе багато нової та корисної інформації, що підвищило їх компетентність у цій сфері.