Герої не вмирають…

З метою відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, 20 лютого студенти Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського стали учасниками загальноміського мітингу-реквієму та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (сквер Ради Європи).

На скорботну акцію зібралося чимало людей: місцеві майданівці, ветерани АТО, військові. Разом поклали квіти до пам’ятника, який встановили у 2015 році.

Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи!!! Вони — перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується й сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України!!!