Тренінг на тему: «Усвідомлене і відповідальне батьківство»

8 лютого 2019 року в Коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений тренінг на тему «Усвідомлене і відповідальне батьківство» зі 115 групою спеціальності «Право».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета: сприяти усвідомленню учасниками важливості відповідального ставлення до батьківства; ознайомити студентів із сучасними методами роботи стосовно батьківства.

В процесі заняття студенти розглядали роль батьківства в житті людини. Дискутували та обґрунтовували важливість відповідального ставлення до створення нової ланки суспільства як сім’я та народження дитини. Були також проінформовані щодо стилів батьківської поведінки стосовно дітей та їх вплив на процес формування особистості дитини.

За допомогою практичних вправ змогли визначити основні засади усвідомленого батьківства.

Дякуємо студентам за активну участь, теплу атмосферу та зацікавленість у досить складній тематиці!

Чекаємо Дар’ю Сергіївну з новими цікавими та змістовними тренінгами!!!