В Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського стартував Всеукраїнський тиждень права

10 грудня 2018 року в Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського викладачем вищої категорії Царенко Оленою Олексіївною спільно із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Миколаївській області Євгеном Олександровичем Мороховцем було проведено відкриту бінарну лекцію з питання «ОСНОВНІ АСПЕКТИ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для студентів першого курсу спеціальності 081 «Право». Під час навчального заняття студенти ознайомились з основними аспектами адвокатської діяльності, чинним Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», принципами та засадами здійснення адвокатської діяльності тощо. Висвітлена тема мала неабиякий інтерес у студентів-правників, оскільки, маючи можливість поспілкуватися з практикуючим правником, активно долучалися до обговорення актуальних питань сьогодення в роботі адвокатів, задавали багато питань стосовно співпраці адвокатів з центрами надання безоплатної правової допомоги.

Лекція пройшла в дружній та комфортній атмосфері.

Дякуємо Євгену Олександровичу за професійно проведену бінарну лекцію, готовність до активної співпраці з коледжем. Подібні лекції надихають студентів-правників до уміння самостійно аналізувати зміст положень діючого законодавства України, організовувати взаємозв’язок своїх знань з попередньо отриманими знаннями і впорядковувати їх, вирішувати проблеми, вести дискусію, самостійно займатися своїм навчанням.