Бізнес-гра «Життєвий капітал»

Минулої неділі, в рамках проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності викладачі та студенти нашого коледжу разом з учнями 9-х класів ЗОШ №14 та ЗОШ № 19 м. Миколаєва зіграли у бізнес-гру «Життєвий капітал», що проходила на базі Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Як відзначили ведуча – Ірина Коростилєва, гра «Життєвий капітал» є сучасною та ефективною українською версією всесвітньо відомої гри Cash Flow. Це захищена авторська методика, правила гри якої розраховані на ті фінансові інструменти, які присутні у економіці нашої країни. Також гра адаптована під особливості українського менталітету.

Гра пройшла цікаво і захоплено, учасники залишились дуже задоволені.

Висловлюємо велику вдячність команді ділового клубу «Партнер» на чолі з Іриною Коростилєвою.