Школа молодіжної політики

10-11 листопада 2018 року пройшла «Школа молодіжної політики», яка відбулася за підтримки Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, ГО «Центр політичного навчання», ГО «Молодіжний центр наукової діяльності».

Даний просвітницький проект був підтриманий конкурсною комісією з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання Програми «Молодь» на 2016-2018 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів. Керівником проекту є Кривцов Артем, голова ГО «Молодіжний центр наукової діяльності», студент ІІІ курсу спеціальності «Право» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Право» нашого коледжу також долучилися до участі у заході.

Спікерами проекту були: Сергій Стужук, регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, Олександр Рябенко, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області спільно з Євгеном Мороховцем, начальником відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області, Меланія Саркісян, голова ГО «Центр політичного навчання», Дмитро Січко, депутат Миколаївської міської ради, Олег Соколик, голова ГО «Миколаївщина – надійний партнер», Артем Кривцов, голова ГО «Молодіжний центр наукової діяльності», Каріна Білоград, голова Миколаївського осередку Ліги студентів Асоціації правників України та Дар’я Чернявська, студентський мер Миколаєва.

За два дні плідної роботи Школи молодіжної політики, учасники отримали відповіді на всі свої запитання, взяли участь у практичних заняттях та мали змогу особисто поспілкуватися зі спікерами. По закінченню дводенної роботи, гарним підсумком стали сертифікати, які отримали учасники нашого просвітницького проекту.