Переможці XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови

Студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» долучились до участі у XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови. Змагання відбувались з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Саме з метою виявлення і розвитку в учнів та студентів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів та студентства в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.

За підсумками, студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» посіли І-ІІІ місця та отримали дипломи:

І ступеня – Мачарський Владислав, студент 115 групи;

ІІ ступеня – Шевченко Тетяна, студентка 135 групи; Головченко Аліна, Нечай Діана – студентки 155 групи; Бобейко Вікторія, Резніченко Дар’я – студентки 215 групи; Дорофєєва Марія, Шматолоха Вікторія – студентки 225 групи;

ІІІ ступеня – Лисенко Катерина, студентка 125 групи; Бережний Марк, Качанов Владислав, Пазенко Аліна – студенти 155 групи; Кислиця Ірина, студентка 215 групи; Баскутіс Катерина, 225 групи;

Вітаємо наших переможців та їх керівника – Левицьку Вікторію  Сергіївну, викладача вищої категорії циклової комісії загальноосвітнього та економіко-гуманітарного напряму підготовки! Бажаємо нових досягнень!