Військово-спортивне змагання «ВИПРОБУЙ СЕБЕ!» серед студентів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

27 березня 2019 року за ініціативи спортивного клубу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (голова клубу – Архипов Володимир Васильович) у спортивному комплексі МНУ імені В.О. Сухомлинського відбувся масштабний захід військово-патріотичного спрямування – масові військово-спортивні змагання «ВИПРОБУЙ СЕБЕ!» серед студентів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (головний суддя – Вертелецький Олег Іванович), приурочені 75-ї річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

Серед запрошених гостей: полковник, завідувач кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Бахтін Анатолій Михайлович, полковник, начальник обласного штабу Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнське козацьке військо» в м. Миколаєві Риковський Сергій Олексійович, завідувач кафедрою фізичної культури та спорту МНУ імені В.О.Сухомлинського, кандидат наук з фізичної культури та спорту, заслужений тренер України Тупєєв Юлай Вільович, керівник центру національно-патріотичного виховання МНУ імені В.О.Сухомлинського Олексюк Оксана Євгенівна та фахівець центру національно-патріотичного виховання МНУ імені В.О.Сухомлинського Лушпай Тетяна Іванівна.

Цікава запекла боротьба за перше місце тривала між чотирма командами різних курсів. У різноманітних естафетах та конкурсах студенти показали спритність, кмітливість, витривалість, проявили силу волі, продемонстрували своє уміння стійко долати труднощі. Студенти отримали велике задоволення та позитивне налаштування, поринувши в атмосферу спортивного інтересу.

На підтримку учасників спортивного змагання долучилися їх одногрупники та викладачі у якості вболівальників, які підтримували своїми емоціями та бажанням перемогти.

Відволіктися та розслабитися між естафетами допомогли різного роду творчі виступи. Велика подяка отаману Вітовського козацького товариства Павлові Вепру за чудовий виступ із шаблею, Ангеліні Долгозв’язі за чудові ліричні пісні, а також клубу бойових мистецтв за повчальний та захоплюючий майстер-клас!

У запеклій боротьбі ПЕРШЕ МІСЦЕ виборола команда студентів ТРЕТЬОГО курсу!!! З чим ми їх щиросердно вітаємо!!! Хлопці, пишаємось вами!!! Ви продемонструвала всю силу та могутність української нації в бажанні перемогти!!! ІІ місце виборола команда студентів другого курсу, ІІІ місце за командою студентів четвертого курсу, а на четвертому місці – команда студентів першого курсу!!! Вітаємо всі команди з перемогою!!!

Подібні заходи своєю високою емоційністю заохочують багатьох присутніх до фізкультури та спорту, вони є могутнім засобом пропаганди спорту та здорового способу життя. Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.